sohbet
radyo dinleTürkçe Müziğin Kalbi.. Limonfm.org
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Melek Mosso’dan Yeni Şarkı “Kızgınım”

Melek Mosso’dan Yeni Şarkı “Kızgınım”

Melek Mosso’dan Yeni Şarkı “Kızgınım”

Melek Mosso, “Bir ayrılık hikayesini anlattım” dediği ‘Sonrası Kalır’ adlı 3 şarkılık Ep’sinin kaydını tamamladı. Edip Cansever‘in aynı adlı şiirinden ismini alan mini albüm, fikrini, şiirin ”Ne kalır benden geriye, benden sonrası kalır. Asıl bu kalır.’‘ dizelerinden alıyor.

Ep’nin yayınlanan ilk teklisi “Kızgınım” piyano ve gitarın  dansıyla başlayıp, legato yaylılarla devam eden hüzünlü bir şarkı. Güçlü bir bass ve ritimle kendi hüznünden güç alıyor. Ara melodinin sonunda gizli saklı duyduğumuz ud, sonda kendini net bir şekilde göstererek şarkıya alaturka bir hava katıyor.Diğer şarkılar ‘Ağlarsam‘ ve ‘Gel Desem de Gelme’ ile arka arkaya 3 hafta boyunca bizi yepyeni şarkılarla buluşturacak olan Mosso, 21 gün boyunca bize ayrılık acısı yaşatacağa benziyor!

Bu şarkılara birbirine bağlı hikayelerle çektiği kliplerle de çok konuşulacak sanatçı, sosyal medyada birçok dostuna teşekkür de ediyor. Kısa film tadında çekilen, İbrahim Kendirici ve Melek Mosso haricinde sürpriz konuk oyuncuların da rol aldığı kliplerin yönetmenliğini ise Selin Özdemir yapıyor

admin 1818
Cevap bırakın

sohbet odaları sohbet siteleri chat siteleri seviyeli sohbet